Dezenfektasyon Uygulaması

Dezenfektanlarımızın Kalite Belgeleri, Sertifikaları ve Sağlık Bakanlığı Biosidal Ürün Ruhsatnamesi Mevcuttur

VESTA GRUP olarak, Korona (Corona) Virüsü’ne karşı dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktayız. Korona dezenfekte uygulamalarında, en iyi kalite dezenkektanlarla ortamda bulunan virüs, bakteri, mantar vb. tüm mikroorganizmalara karşı etkili, Sağlık Bakanlığı onaylı biosidal ürünler kullanmaktayız. Korona dezenfekte, düzenli olarak yapıldığında ortamda oluşabilecek virüsleri yok ederek, hastalık oluşumunu önlemek için alınması gereken önlemlerin başında gelmekte. Bu ilaçlama uygulamalarının ise profesyonel ilaçlama şirketi tarafından yapılması ve en doğru yöntemler kullanılarak, çevreye en az zarar verecek şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bilinçsiz yapılan uygulamalar ve kalite belgeleri olmayan dezenfektanların kullanımı yarardan çok, size ve çevrenizdekilere zarar verebilmektedir.

Dezenfektanların Kalite Belgeleri ve Sağlık Bakanlığı Onayı Bulunmalıdır

Korona (Corona) dezenfekte uygulamalarımızda kullandığımız dezenfektanlar, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlardır ve deneyimli ilaçlama personellerimiz tarafından bina, işyeri, fabrika, ev, otobüs, minibüs, araba, okul, sağlık kuruluşları, depo, dükkan, cafe, restoran vb. tüm açık ve kapalı alanlarda yapılmaktadır. Dezenfektan, hem bakteriler hem virüsler üzerinde son derece etkili olup, hastalığın yayılmasını engellemekte, alanda bulunan zararlı mikroorganizmaları yok etmekte, aynı zamanda havayı temizlemektedir.

Dezenfekte, Eğitimli Teknisyenler Tarafından Yapılmalıdır

Dezenfeksiyon, uzman ilaçlama personelleri tarafından yapılmalı, dezenfektan ilaçların kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Bireysel yapılacak dezenfektan ilaçlama, hem size hem de çevrenizdekilere zarar verebilmektedir. Ne yazık ki tüm dünyaya yayılan korona virüsü, birçok kişiyi sağlığından etmekte, ölümlere yol açmaktadır. Korona virüsü ilaçlama, bu virüsün ülkemizde yayılmasına ve hastalığın vatandaşlarımızı etkilemesini engellemek için alınacak önlemlerin başında gelmektedir.

Korona dezenfekte, ilaçlama şirketimiz tarafından en kaliteli dezenfektan ilaçlarla, eğitimli ilaçlama personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Virüs dezenfekte, korona ilaçlama uygulamaları ve daha fazlası hakkında bilgi almak veya dezenfeksiyon hizmeti almak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.